NOBONOBO

NOBONOBO

Założyciele marki – Monika i Tomasz – to tandem, których historia zaczęła się wiele lat temu, gdy pracowali jako eksperci ds. systemów jakości w branży motoryzacyjnej. Od tamtego czasu ich firma, Nobonobo, stała się symbolem zaangażowania w jakość, będąc fundamentem każdego przedsięwzięcia. Siedziba firmy mieści się w Łodygowicach, a od samego początku skoncentrowana jest na produkcji mebli tapicerowanych najwyższej jakości, głównie sof.

Modele stworzone przez Nobonobo trafiają do starannie wyselekcjonowanych salonów na terenie Polski, a firma stale poszerza swoją obecność na rynkach zagranicznych. Współpraca z uznanym polskim projektantem Tomkiem Rygalikiem, który objął rolę dyrektora artystycznego marki od 2019 roku, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu kolekcji i rozwoju Nobonobo. Z jego twórczych rąk wychodzą nie tylko zaawansowane pod względem wzornictwa i jakości sofy, ale także fotele, krzesła i stoły.

Salon jest głównym obszarem zainteresowania Nobonobo, dlatego meble tapicerowane stanowią rozwiniętą kategorię oferty. Ich sofy spełniają oczekiwania współczesnych użytkowników, którzy poszukują mebli z możliwością personalizacji. Klienci mogą samodzielnie wybierać tkaniny, wielkość i układ mebli, co podkreśla indywidualny charakter każdego produktu. Nobonobo to marka, która nie tylko oferuje wysoką jakość, ale także stawia na innowacje i możliwość dostosowania mebli do preferencji klientów.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.