BEJOT

BEJOT

Bejot to wiodący producent mebli biurowych i innowacyjnych rozwiązań akustycznych, który stanowi istotny filar branży w Polsce. Historia tej rodzinnej firmy to opowieść o przemianie niewielkiego zakładu stolarskiego w potentata w dziedzinie mebli biurowych i akustycznych, co było rezultatem pomysłów, determinacji i wspólnego wysiłku całego zespołu. Bejot zrewolucjonizował rynek, kreując krzesła i fotele biurowe o najwyższych walorach wzorniczych, ergonomicznych i jakościowych, opartych na najnowszych osiągnięciach medycyny pracy. Koncepcje produktów powstają we współpracy z renomowanymi europejskimi designerami, przy zachowaniu rygorystycznej selekcji surowców i podzespołów, co gwarantuje satysfakcję użytkowników nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Bejot kładzie nacisk na człowieka, umieszczając jego potrzeby, komfort i estetykę w centrum swojej misji. To podejście uczyniło firmę liderem wśród polskich producentów mebli biurowych i akustycznych, zyskując setki stałych klientów oraz pozyskując nowe, poszukujące zindywidualizowanych rozwiązań. 

Bejot nie tylko dostarcza meble biurowe, fotele czy biurka, lecz również aktywnie uczestniczy i inspiruje zmiany w nowoczesnych modelach pracy oraz w ewolucji przyjaznych przestrzeni do nauki, pracy i relaksu. Asortyment Bejot obejmuje krzesła biurowe, fotele, biurka i szafki na dokumenty, dostosowane do potrzeb zarówno obszernych open space, jak i niewielkich domowych gabinetów.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.