FAMEG

FAMEG

Innowacyjna technologia produkcji mebli, która zapoczątkowana została w XIX wieku przez Michaela Thoneta – wybitnego wynalazcę z Wiednia, stała się fundamentem firmy FAMEG. Przez ponad wiek firma konsekwentnie rozwija to niezwykłe rzemiosło, wytwarzając meble, które mają przetrwać dla kolejnych pokoleń. Wyróżniając się wyborem najwyższej jakości drewna, zwłaszcza bukowego do gięcia elementów, Fameg zapewnia solidność i trwałość swoich produktów. Dodatkowo, sięga po starannie wyselekcjonowane drewno dębowe i jesionowe, zwracając szczególną uwagę na ekologiczne aspekty produkcji.

W ramach działalności, firma Fameg rozwija tradycyjne rzemiosło produkcji mebli giętych z pełnym szacunkiem zarówno dla ludzi, jak i otaczającej przyrody. Z pasją zaangażowana jest w tworzenie unikalnych kolekcji, które wnoszą wyjątkowy charakter do wnętrz, służąc pokoleniom użytkowników. Kontynuując tradycję zapoczątkowaną przez Thonetów w zakładach „Bracia Thonet” w Radomsku, gdzie w 1881 roku uruchomiono produkcję mebli giętych, Fameg działa nieprzerwanie, dbając o zachowanie ich dziedzictwa.

Firma funkcjonuje pod nazwą „Fameg” od lat 50., a ponadczasowe i uniwersalne wzornictwo jej mebli stale odnajduje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Z dumą integruje dziedzictwo z nowoczesnością, tworząc meble, które nie tylko przetrwają w czasie, ale także przemawiają do różnych gustów i stylów aranżacyjnych.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.