CARPET DECOR

CARPET DECOR

Carpet Decor, znana jako pionier w produkcji najwyższej jakości dywanów, wyróżnia się w świecie wnętrzarskim jako część renomowanej grupy Fargotex, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości tkanin. Marka ta, będąca synonimem doskonałego wzornictwa i precyzyjnego wykonania, oferuje dywany, które stają się niezwykłą dekoracją każdego pomieszczenia.

W portfolio Carpet Decor każdy dywan prezentuje się niezwykle oryginalnie, zachwycając swoim wyjątkowym wzornictwem. Bogactwo propozycji obejmuje zarówno subtelne, stonowane modele, jak i intrygujące kompozycje, które po wejściu do pomieszczenia stają się jego głównym elementem dekoracyjnym. Marka ta zdobyła uznanie klientów, oferując produkty, które nie tylko spełniają funkcję użytkową, ale także stanowią wyraz indywidualnego stylu i gustu.

Carpet Decor oferuje starannie wyselekcjonowane dywany, łącząc wyszukane wzornictwo z doskonałą jakością wykonania. Wśród propozycji warto zwrócić uwagę na ekskluzywną kolekcję dywanów ręcznie wykonanych – Handmade Collection, oraz innowacyjne kolekcje, w tym te wykonane w technologii łatwego czyszczenia Magic Home. Dzięki Carpet Decor można wprowadzić do swojego wnętrza niepowtarzalny charakter i wyjątkową atmosferę.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.