TFORY

TFORY

TFORY to polski producent mebli najwyższej jakości, czerpiący inspiracje z codziennych doświadczeń, życia i obserwacji otaczającego świata. Firma ta nie tylko projektuje oryginalne meble, ale także stara się ukazać piękno rzeczywistości w każdym z nich. Produkty TFORY nie są jedynie przedmiotami użytkowymi, lecz rezultatem pasji i ciężkiej pracy.

Meble TFORY łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, tworzone według własnych zasad i z użyciem innowacyjnej technologii. Oferowane produkty nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale również stanowią wyraz pasji i zaangażowania. W ofercie znajdziesz meble, które inspirują do działania, prowokują do kreatywnego myślenia i pozwalają wyjść poza schematy.

Firma TFORY podejmuje się różnorodnych wyzwań, stale poszerzając swoje horyzonty. Współpracuje z uznanymi projektantami i architektami, dążąc do dostosowania mebli do indywidualnych potrzeb klienta. Zespół składa się z młodych, doświadczonych i kreatywnych ludzi, których nieszablonowe spojrzenie na świat wspiera ponad 20-letnie doświadczenie. To połączenie sprawia, że meble TFORY są niezwykle oryginalne.

Sofy, fotele, stoliki czy wieszaki od TFORY doskonale odnajdą się zarówno w biurze, jak i w domu czy mieszkaniu. Nie tylko reprezentują markę z dumą, ale także podkreślają charakter wnętrza. Designerskie meble to nie tylko nieszablonowość i oryginalność, ale także komfort i wygoda dla użytkowników. TFORY zaprasza do zapoznania się z kolekcją mebli, obiecując nie tylko natychmiastową fascynację, ale także trwałe wrażenia, które przetrwają lata użytkowania. Meble TFORY to nie tylko przedmioty, ale przede wszystkim wyraz miłości i dbałości o najdrobniejsze szczegóły, które przenoszą się na użytkowników.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.