SWALLOW'S TAIL

Swallow’s Tail Furniture

Swallow’s Tail Furniture to marka, która powstała dzięki współpracy dwóch utalentowanych projektantów z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych: Magdaleny Hubki, absolwentki wydziału Grafiki Artystycznej, oraz Piotra Grzybowskiego, który zdobył wykształcenie w dziedzinie architektury wnętrz. Choć pasję do projektowania mebli rozwijają od 1999 roku, to swoje własne studio i manufakturę zbudowali dopiero w 2012 roku, by dwa lata później stworzyć markę Swallow’s Tail Furniture.

Produkty, które wychodzą spod rąk twórców STF, są niezwykłymi arcydziełami. Każdy projekt rodzi się z pomysłu i pasji, dojrzewając niczym starannie opracowane wino. Cały proces produkcji mebli jest w rękach jednego zespołu, który czuwa nad każdym etapem kreacji, począwszy od pierwszych szkiców na papierze. To meble tworzone „pod specjalnym nadzorem”, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby sprostać oczekiwaniom nie tylko pod względem funkcjonalności, lecz także estetyki. Ich celem jest nie tylko trwałość, ale i piękno. Produkty Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się zrównoważonym, unikalnym designem, innowacyjną konstrukcją oraz doskonałą jakością wykonania, opartą na zaawansowanej technologii.

Swallow’s Tail Furniture łączy w sobie tradycję rzemiosła stolarskiego z nowoczesnym wzornictwem. Marka nie ulega rutynie ani masowej produkcji. Magdalena Hubka tłumaczy ideę firmy, mówiąc: „Oglądamy się w przeszłość, by czerpać z najlepszej tradycji meblarstwa, ale patrzymy też w przyszłość, by tworzyć nowe rozwiązania”. Piotr Grzybowski podkreśla: „Naszym atutem jest to, że tworzymy kolekcję i ją produkujemy. Jesteśmy odpowiedzialni za całość, co gwarantuje, że nasze meble są wysokiej jakości, solidnie zaprojektowane i wykonane”. Firma specjalizuje się w produkcji stołów, stolików, komód, a także rozwija kolekcję dedykowaną dzieciom.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.