IKER

IKER

Firma IKER to przekonanie, że starannie zaprojektowane i wykonane meble nie tylko cieszą oko, lecz także wpływają pozytywnie na jakość życia. Oferowane przez IKER meble nie tylko tworzą estetyczną przestrzeń, ale również sprawiają, że życie staje się lepsze, bezpieczniejsze i zdrowsze. Z ponad 30-letnim doświadczeniem firma specjalizuje się w produkcji wyjątkowych mebli premium, opierając się na światowych praktykach i współpracując z renomowanymi projektantami.

Wyróżniające się meble IKER powstają dzięki perfekcyjnej pracy rzemieślniczej i nowoczesnym, ekologicznym technologiom. Długoletnia trwałość i wysoka jakość produktów są efektem współpracy z najlepszymi dostawcami surowców w Europie. Firma unika sezonowych modnych trendów, preferując przemyślane, ponadczasowe projekty, trwałe materiały i rzemieślnicze metody produkcji. IKER zobowiązuje się dostarczać piękne meble, które będą służyć przez długie lata.

Równocześnie firma IKER nie tylko konsekwentnie realizuje cele handlowe, ale także wypełnia misję społeczną. Strategia średnich cen umożliwia dostęp do mebli klasy premium dla wszystkich, którzy cenią design i oczekują wyższej jakości niż oferują masowi producenci.

Zorientowanie na ekologię stanowi integralną część działalności IKER, które w dużej mierze korzysta z zasobów natury. Firma aktywnie respektuje planetę, podejmując działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. IKER kładzie nacisk na jakość, trwałość, funkcjonalność i ponadczasową estetykę, przy jednoczesnym minimalizowaniu śladu węglowego w całym cyklu życia produktu.

Początki firmy IKER sięgają 1989 roku, kiedy wprowadzono standard sygnowania mebli nazwiskami znanych projektantów. Innowacyjne wzornictwo, doskonały design, precyzyjne wykonanie, dbałość o detale i estetyka stanowią od tego czasu nieodłączne elementy charakteryzujące markę IKER.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.