BORCAS

BORCAS

Borcas, jako polska marka o europejskim zasięgu, z powodzeniem działająca w branży designu i wnętrz od 2015 roku, wyróżnia się jakość, funkcjonalnością i niepowtarzalnym stylem. Główną siłą napędową marki jest Kinga Smardz-Gawłowska, założycielka i główna projektantka, której źródłem inspiracji są podróże oraz otaczający nas świat. To właśnie dzięki tej wizji, rzemieślniczej precyzji oraz miłości do minimalizmu, powstają kolekcje mebli, które są ponadczasowe i spełniają realne potrzeby współczesnego klienta.

Borcas nie tylko odmienia wnętrza, nadając im wyjątkowy charakter, ale także wypełnia pustą przestrzeń nieprzypadkowymi formami. Meble marki to esencja prostych konstrukcji pozbawionych zbędnych ozdobników, co sprawia, że doskonale komponują się z różnorodnymi aranżacjami. Dodatkowo, istnieje możliwość personalizacji, a montaż jest zawsze prosty i wygodny, z myślą o komforcie klientów.

Warto zauważyć, że naturalne materiały, takie jak dąb i buk, odgrywają istotną rolę w procesie tworzenia, nadając kolekcjom marki niepowtarzalny charakter. Współpraca z młodymi, ambitnymi oraz wielokrotnie nagradzanymi projektantami przekłada się na unikalność i innowacyjność oferowanych produktów. 

Zapraszamy do odkrywania minimalistycznych i ponadczasowych mebli marki Borcas, które nie tylko inspirują, ale także tworzą niezwykłe historie w przestrzeniach życia.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.