UN'COMMON

UN'COMMON

Un’common to polska pracownia, która specjalizuje się w projektowaniu oraz ręcznej produkcji mebli z marmuru i stali. Firma ta kładzie duży nacisk nie tylko na funkcjonalność i staranne zaprojektowanie mebli, ale również na kreowanie doświadczenia zmysłowego. W tym kontekście, marmur staje się kluczowym materiałem, wybierającym się doskonale łączącym estetykę, szlachetność i naturalność.

Marmur, jako piękny i szlachetny materiał, jest używany od wieków w architekturze, sztuce i życiu codziennym. Bogactwo złóż kamienia przekłada się na różnorodność rodzajów i kolorów marmuru. Jednak jego naturalne pochodzenie i złożony proces tworzenia sprawiają, że niemal niemożliwe jest znalezienie dwóch identycznych fragmentów. W świecie masowej produkcji jest to efekt zaskoczenia, który stanowi prawdziwy luksus, zarezerwowany dla miłośników naturalnych materiałów.

Meble Un’common, dzięki unikalnym właściwościom kamienia i precyzji wykonania, to meble stworzone na lata. Nawet z biegiem czasu, gdy pokryją się naturalną patyną, zyskają jedynie na uroku, pozostając piękne i szlachetne. Kawa wypita przy marmurowym stoliku zyskuje niepowtarzalny smak, który trudno porównać z jakimkolwiek innym doświadczeniem. Un’common to nie tylko meble – to historia, estetyka i wyjątkowy sposób, w jaki naturalne materiały wpływają na nasze zmysły.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.