MOYHA

MOYHA

Moyha to marka, która czerpie inspirację z dynamicznego życia, zgiełku dużego miasta i fascynujących podróży. Zwraca uwagę na równowagę między pracą a życiem, co sprawia, że ich produkty odzwierciedlają tę filozofię.

Firma jest zafascynowana towarzystwem inspirujących ludzi, którzy nadają sens codzienności, dostarczają energii i motywują do działania. Chociaż praca jest pasją twórców marki, to równocześnie zdają sobie sprawę, że życie nabiera pełni dzięki chwilom lenistwa i relaksu.

Moyha wyróżnia się prostym designem, stonowanymi kolorami i wysoką jakością wykonania, zawsze w zgodzie z naturą. Ich produkty są tworzone z naturalnych materiałów, takich jak drewno, skóra, wełna czy bawełna, co podkreśla przesłanie marki – “simply good”.

Moyha to nie tylko marka, to również styl życia. Dzianinowa pościel, ciepłe pledy przypominające ulubione swetry, poduszki, które można wtulić się czytając książkę – to wszystko tworzy atmosferę prostoty i bliskości natury. Moyha to celebrowanie chwil w oparciu o produkty, które są tworzone z sercem i w zgodzie z naturą.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.