DOKI DESIGN

DOKI DESIGN

Projektowanie firmy opiera się na zasadzie tworzenia przedmiotów o klarownej strukturze. Prace są głównie wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak lite drewno, wełna i kamień, kierując się dążeniem do trwałości, gdzie obiekty raczej dojrzewają niż starzeją się. Doki, zlokalizowane przy jednej z ulic w Gdańsku na terenach dawnej stoczni, było miejscem siedziby Studia 1:1 przez wiele lat. To pozwoliło na obserwację codziennej pracy stoczniowców i zanurzenie się w ich kulturę materialną, ukształtowaną w okresie ciągłych wyzwań.

Prostota narzędzi oraz metod pracy, często tworzonych przez samych stoczniowców, zainspirowała firmę do eksploatacji postindustrialnego krajobrazu, odkrywając w nim wartości takie jak zaradność, pokora i szczerość. Ich obiekty są rezultatem tych inspiracji, oddając ducha autentyczności i transparentności, unikając udawania czegokolwiek. Pragną, aby ich projekty były zrozumiałe i uniwersalne, doskonale wpasowując się w różne przestrzenie i epoki, ewoluując razem z użytkownikami. Kolekcja DOKI, stworzona z myślą o realnych potrzebach, jest wyrazem troski firmy o praktyczność i funkcjonalność.

Zalety Sof i kanap od MK Inspiracje


Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w domu dlatego wybierając do niego meble, warto postawić na jakość premium i design, który będzie cieszył przez lata. W naszym salonie meblowym znajdziesz starannie wyselekcjonowane polskie marki, w których postawiono na najwyższą jakość i elegancki design. Niezależnie od tego, na które meble tapicerowane się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że ich wykonanie i użyte materiały są na najwyższym poziomie.
MK Inspiracje | Polski Design oferuje starannie wyselekcjonowaną gamę produktów pochodzących z najlepszych projektów polskich producentów mebli. Większość naszych produktów jest wykonywana ręcznie, co pozwala nam w pełni wykorzystać naszą indywidualność.
Sofy w naszej ofercie to modele, które nie trafiły do naszego salonu przypadkowo. Wszystkie sofy z funkcją spania i narożniki, które trafiają do naszego sklepu, są wybierane ze względu na ich jakość i niezależny od trendów design.
Sofy modułowe można dopasować do własnych potrzeb i podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Nowoczesne sofy narożne stwarzają możliwość spotkań, rozmów lub oglądania programów telewizyjnych. Sofy rozkładane zapewniają gościom wygodne miejsce do spędzenia nocy. Z kolei sofy rozkładane podkreślają luksusową i stylową przestrzeń, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia. MK Inspiracje | Polski design znajdziesz je wszystkie.
Aby zapewnić Ci modne sofy, które posłużą Ci przez wiele lat, dbamy o to, abyś wybrał naprawdę dobrą sofę. Dlatego fachowym wsparciem służą nasi doradcy, którzy są ekspertami nie tylko w produkcji i funkcjonalności mebli, ale także w aranżacji wnętrz. Ich doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalną poradę na najwyższym poziomie.